Team 2018-05-17T21:20:26+00:00

#BOKENÄSFAMILJEN

Vi strävar ständigt efter att vara nyfikna, engagerade och lära oss nya saker. Tillsammans jobbar vi hårt för att skapa en svensk pärla med naturen, människan och upplevelsen i fokus. Vi jobbar här för att vi brinner för Bokenäset och vi vill växa tillsammans med er gäster. Nedan kan ni få ett ansikte på oss samt se våra kontaktuppgifter. Hör gärna av er till oss, vi finns här för er! 

VD
David Heidenfors
david@bokenaset.com

Destinationschef 
Linn C Edvardsson
linn@bokenaset.com

Försäljningschef 
Christian Farby
christian@bokenaset.com

Driftchef
Tomas Eriksson

tomas@bokenaset.com

Köksmästare
Rickard Partland
rickard@bokenaset.com

Spa & Wellness
Carin Schylberg
carin@bokenaset.com

Receptionist
Lisbeth Jakobsson
lisbeth@bokenaset.com

Privatbokning
Jenny Glantz
jenny@bokenaset.com

Konferensbokning
Josefine Dereke
konferens@bokenaset.com

Kallskänka
Ann-Sofie Bergkvist
koket@bokenaset.com

Kock
Christoffer Albinsson
koket@bokenaset.com

Receptionist & Hudterapeut
Sanna Karlsson
kontakt@bokenaset.com

Massageterapeut
Christina Borg
kontakt@bokenaset.com

Servis
Pernilla Carlsson
kontakt@bokenaset.com

Servis
Eva-Nina Rosenqvist
kontakt@bokenaset.com

Kock
Marcus Eriksson
koket@bokenaset.com

Kock
Joachim Dixon
koket@bokenaset.com

Massageterapeut
Eva Gabrielsson
kontakt@bokenaset.com

Vaktmästare
Bengt Johansson
kontakt@bokenaset.com

Tekniker
Alex Hermansson 
kontakt@bokenaset.com

Vaktmästare
Peter Åberg
kontakt@bokenaset.com

Servis
Louise Lundin
koket@bokenaset.com

Servis
Jessica Lundin
jessica@bokenaset.com

House Keeping
Isabell Da Silva
kontakt@bokenaset.com

Servis
Stina Onsdal
koket@bokenaset.com

Yoga
Anna Kronlid
kontakt@bokenaset.com

PT & Gruppträningsinstruktör
Emil Wester
kontakt@bokenaset.com

Servis
Thuva Brattgård
koket@bokenaset.com

Servis
Jonathan Tärnström
koket@bokenaset.com

Vaktmästare
Breno Barros
kontakt@bokenaset.com

Servis
Alison Silviera Barros
koket@bokenaset.com

Servis
Tilda Janzon
koket@bokenaset.com

Servis
Simon Rohi
koket@bokenaset.com

Servis
Molly Bohlin
koket@bokenaset.com

Servis
Matilda Wallin
koket@bokenaset.com

VILL DU JOBBA MED OSS?

Vi är i en expansiv fas och rekryterar just nu löpande på alla avdelningar. Vill du bli en del av #bokenäsfamiljen?

Jag vill veta mer