Team 2018-08-11T13:59:41+00:00

#BOKENÄSFAMILJEN

Vi strävar ständigt efter att vara nyfikna, engagerade och lära oss nya saker. Tillsammans jobbar vi hårt för att skapa en svensk pärla med naturen, människan och upplevelsen i fokus. Vi jobbar här för att vi brinner för Bokenäset och vi vill växa tillsammans med er gäster. Nedan kan ni få ett ansikte på oss samt våra kontaktuppgifter. Hör gärna av er till oss, vi finns här för er! 

VD
David Heidenfors
david@bokenaset.com

Försäljningschef 
Christian Farby
christian@bokenaset.com

Destinationschef 
Linn C Edvardsson
linn@bokenaset.com

Driftchef
Tomas Eriksson

tomas@bokenaset.com

Köksmästare
Rickard Partland
rickard@bokenaset.com

Ekonomiansvarig
Jessica Hamberg Broman
ekonomi@bokenaset.com

Sälj / Konferensbokning
Josefine Dereke
konferens@bokenaset.com

Sälj / Privatbokning
Jenny Glantz
jenny@bokenaset.com

Spa & Wellness
Carin Schylberg
carin@bokenaset.com

Tekniker
Alex Hermansson
kontakt@bokenaset.com

Kock
Christoffer Albinsson
christoffer@bokenaset.com

Receptionist
Rebecka Molin
rebecka@bokenaset.com

Receptionist
Lisbeth Jakobsson
lisbeth@bokenaset.com

Receptionist & Servis
Pernilla Carlsson
pernilla@bokenaset.com

Projektledare
Eva-Nina Rosenqvist
eva-nina@bokenaset.com

Kallskänka
Ann-Sofie ”Affi” Bergkvist
koket@bokenaset.com

Vaktmästare
Bengt Johansson

Vaktmästare
Peter Åberg

Servis
Louise Lundin

Servis
Jessica Lundin

Kock
Joachim Dixon 

Kock
Marcus ”Maggan” Eriksson

Vaktmästare
Breno Barros

Servis
Alison Silveiera Barros

Receptionist & Servis
Tilda Janzon

Servis
Simon Rohi

Servis
Wilma Johansson

Servis
Matilda Wallin

Vaktmästare
Pontus Eidbring

House Keeping
Isabel Da Silva

Bar & Servis
Jonathan Mellgren Olsson

Servis
Jonathan Tärnström

Servis
Thuva Brattgård

Servis
Victor Carolusson

Vaktmästare
Samuel Larsson

Massageterapeut
Eva Gabrielsson

House Keeping
Guilherme Barros

Servis
Elina Rosenqvist

Servis
Camilla Appel

Servis & Kök
Noah Brattgård

VILL DU JOBBA MED OSS?

Vi är i en expansiv fas och rekryterar just nu löpande på alla avdelningar. Vill du bli en del av #bokenäsfamiljen?

Jag vill veta mer