Team 2018-11-14T19:55:13+00:00

#BOKENÄSFAMILJEN

Vi strävar ständigt efter att vara nyfikna, engagerade och lära oss nya saker. Tillsammans jobbar vi hårt för att skapa en svensk pärla med naturen, människan och upplevelsen i fokus. Vi jobbar här för att vi brinner för Bokenäset och vi vill växa tillsammans med er gäster. Nedan kan ni få ett ansikte på oss samt våra kontaktuppgifter. Hör gärna av er till oss, vi finns här för er! 

Ekonomiansvarig
Jessica Broman

jessica.b@bokenaset.com

CEO
David Heidenfors
david@bokenaset.com

Sales & HR Manager 
Christian Farby
christian@bokenaset.com

Destination Manager
Linn C Edvardsson
linn@bokenaset.com

Hotel Manager
Tomas Eriksson

tomas@bokenaset.com

Patrik Hassel

F&B Manager
Patrik Hassel
patrik@bokenaset.com

Säljansvarig Privatbokning
Jenny Glantz
jenny@bokenaset.com

Konferensansvarig
Josefine Dereke
josefine@bokenaset.com

Receptionsansvarig
Rebecka Molin
rebecka@bokenaset.com

Spa-ansvarig
Carin Schylberg
carin@bokenaset.com

Hovmästare
Tilda Janzon
tilda@bokenaset.com

Kökschef
Tony Mortensen
koket@bokenaset.com

Linnéa Stake

Manager of
Get Together

Linnéa Stake
linnea@bokenaset.com

Konferensvärdinna
Soon.. 

Receptionist
Lisbeth Jakobsson
lisbeth@bokenaset.com

Tekniker
Alex Hermansson
alex@bokenaset.com

Servis
Jessica Lundin

Kock
Emma Nilsson

Flexibel Hjälpreda
Pernilla Carlsson
pernilla@bokenaset.com

House Keeping-ansvarig
Soon..

Receptionist
Nadia Sorvali

Vaktmästare
Per Martinsson

Servis
Thuva Brattgård

Kock
Erik Wikström

House Keeping
Guilherme Barros

House Keeping
Paulo Henrique Cunha Figueriedo

Receptionist
Anna Karlsson

Vaktmästare
Bengt Johansson

Servis
Wilma Johansson

Kock
Per Svensson

Massage Therapeut
Eva Gabrielsson

House Keeping
Isabel Da Silva

Servis
Susanne Malmsten

Servis
Thanyamai Paenthong

Servis
Alison Silveiera Barros

Servis & Kök
Noah Brattgård

Vaktmästare
Peter Åberg

Vaktmästare
Pontus Eidbring

Servis
Tess Molin Rippert

Servis
Sedat Ergûl

Servis
Simon Löfquist

Servis
Helena Larsson

VILL DU JOBBA MED OSS?

Vi är i en expansiv fas och rekryterar just nu löpande på alla avdelningar. Vill du bli en del av #bokenäsfamiljen?

Jag vill veta mer